ДУЭЛЬ: фемида - А Баба-Яга против

Если вы хотите высказать мысли "не по теме" - вам сюда!

МадэратарCOLON Moderator Team

BUTTON_POST_REPLY
А Баба-Яга против
Корабельный секретарь
ПаведамленняўCOLON 414
ЗарэгістраваныCOLON 06.12.2006 19:49
АдкульCOLON Адтуль, а там гэта вам не тут.
CONTACTCOLON

Паведамленне А Баба-Яга против » 16.04.2007 12:07

В ином случае буду считать слив защщитаным
Да пожалуйста. Я же не извращенец какой-нибудь (я строго конкретный). Если Вам так интересно, то по высказываниям можно судить о человеке, составить его образ, картину, выискать больные места и постараться ударить побольнее. Можно то можно, но кто сказал, что мне так нравиться этим заниматься. У меня может быть в этом определенная заинтересованность (если честно, то, как правило - желание развлечься), однако превращаться в постоянное шило не интересно.
Думается мне, что по 360 Вашим высказываниям можно как составить Ваш портрет, так и увидеть вопросы, которые Вас волнуют, т.е. то, что Вам небезразлично, причем совсем необязательно это будет изъян. А мир, в моем представлении, всегда имеет реверс. Поэтому достаточно взять некую информацию о вопросе, который Вас волнует в том свете, который Вам неприемлем и регулярно подавать разогретым с маслицем.
Итого.
Может быть когда-нибудь. Если не потеряете интерес и у меня такой интерес появится.
Самое большее, что мы можем дать друг другу – это кусочек тепла.

polovina
Корабельный секретарь
ПаведамленняўCOLON 383
ЗарэгістраваныCOLON 21.05.2004 16:12
АдкульCOLON Zimbabwe

Паведамленне polovina » 16.04.2007 12:34

Все же хочу видеть в действии Вашу методику.
Пока только болтовня насчет принципиальной возможности. В принципе и слона можно научить на кларнете играть.
Жду.

Kalinin
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1257
ЗарэгістраваныCOLON 21.06.2004 17:34
АдкульCOLON Belarus

Паведамленне Kalinin » 18.04.2007 12:36

БРЭК
Хопіць. Хоць на час майго допісу.
Дыягназ (тычыцца агульнай характарыстыкі, Б-Я тычацца толькі пэўныя спасылкі).
Нік узяў верх над гаспадаром. Хвароба вельмі распаўсюджаная. Было з Альтэрманам, Тэры і іншымі.
Спачатку хаваешся за нікам, вядзешь сябе не вельмі прыстойна (дарэчы і Б-Я, і заўсёды супраць), потым атрымліваецца, што цябе пачынаюць успрымаць як нік. А ты ж не такі, і жадаецца чагосьці добрага. Я магу ударыць. Як выскародна сказана, Сапраўдны мужчына або б'е не кажучы, або не кажа. Змагацца з дзяўчынамі - невялікі гонар. Нават віртуальна, нават на дуэлі.
Потым атрымліваецца, што нік суадносіцца з рэальным чалавекам. Узнікае пытанне - вось гэты і ёсць ТОЙ, хто так сябе паводзіць. (людзі пачынаюць віртуальныя рысы пераносіць на рэал, узнікае пытанне адносінаў).
Другі аспект праблемы спрэчка з Палавінай. Моська і Слон. Ці як: студэнт і практык, халасты бліжэйшых некалькі гадоў і муж, бацька, гаспадар. Я самы круты, а бывае што ёсць і больш крутыя. Я магу ..., але іншыя могуць значна больш, але маўчаць.
Кожны ацэнвае нашыя ўчынкі па-свойму. Хтосьці паабяцаў камусьці матэрыяльную дапамогу, чалавек разлічвае на яе, а першы ідзе з дзяўчынай у рэстаран і прагульвае ўсе грошы. Потым тлумачэнне, не разумееш такі добры быў вечар, да кафэ (дзе значна танней) было метраў 200, але было лень. Ну ты зразумееш, а грошы зройдзем, МОЖА. Я прыкалоўся, а камусці балюча. Я нашу акуляры з год 8, таму любыя кпіны на очкарікамі для мяне вельмі балюча. Га-га-га, чаму ты не смяешся, ён не заўважыў нумар і прапусціў аўтобус. Га-га-га, ён не заўважыў вяроўкі і зваліўся. Шаноўныя, аб нас судзяць па нашых учынках.
Добрае імя - важная рэч, а сапсаваць яго проста.
Мне будзе цікава паназіраць да дуэллю Палавіны і Б-Я. Адразу пастаўлю на Палавіну, не таму што супраць Б-Я, які проста малады, малодое віно б'е ў галаву, віруе, шмат дрожжаў. Станое віно мае устойлівы пах і арамат. Палавіна больш вопытны, адно тое, што быць выгнаным з інтэрната і прызнаць справядлівасць такога рашэння за намеснікам дэкана, уладкавацца на працу, каб зарабіць сябе грошаў. Гэта сведчыць аб многіх якасцях.
Што можа сказать мне чалавек, які не быў у сітуацыі, калі дзіця ёсці толькі адзін тып сумесі, на дарагія няма грошаў, завод зачыняецца (рэальная сітуацыя). Што рабіць: або ехаць на завод і прасіць, або шукаць дадатковую працу і спаць 4-6 гадзін ў суткі, ісці на любыя ўмовы, бо МАЁ дзіця жадае ёсці.
Мір заўседы лепш бойкі, любая вайна вядзецца за мір, але якая цана ў такога міра.
Прашу прабачэння за афтоп.

фемида
Коллежский регистратор
ПаведамленняўCOLON 29
ЗарэгістраваныCOLON 03.01.2007 17:45

Паведамленне фемида » 12.05.2007 14:58

Kalinin пісаў(а)COLON Змагацца з дзяўчынамі - невялікі гонар. Нават віртуальна, нават на дуэлі.
Вы так на самой справе лічыце? А дзе ж яна - роўнасць паміж мужчынамі і жанчынамі? Ці толькі мужчыны самыя разумныя?! Ці толькі мужчыны здольныя трымаць у руках зброю пад назвай "СЛОВА"? Здаецца, ужо даўно чалавецтва выйшла з гэтай іллюзіі...
Вся наша жизнь - игра и маски!

shTEin
Коллежский ассесор
ПаведамленняўCOLON 1550
ЗарэгістраваныCOLON 18.09.2003 11:05
АдкульCOLON N-35-69
CONTACTCOLON

Паведамленне shTEin » 12.05.2007 21:16

"я могу за себя постоять-я умею кидаться камнями"(с) сериал Lost

а смысл в споре? баба яга самоудалился...а жаль...
Цените книги-они источник фиги!

фемида
Коллежский регистратор
ПаведамленняўCOLON 29

Паведамленне фемида » 12.05.2007 22:44

Он вернется! Я уверена! Он не из тех, кто сдается! А насчет "смысла в споре" - то спора уже и вправду нет. Просто задели слова Сергея Артуровича...

Боська
Коллежский секретарь
ПаведамленняўCOLON 724
ЗарэгістраваныCOLON 20.10.2005 0:37
АдкульCOLON з-пад Менску
CONTACTCOLON

Паведамленне Боська » 12.05.2007 22:53

а мне падаецца, ён ужо вярнуўся
http://www.law.bsu.by/forum/profiles.ph ... ile&u=2151
сор должен сидеть в избе (с)

фемида
Коллежский регистратор
ПаведамленняўCOLON 29

Паведамленне фемида » 12.05.2007 23:37

Вядома... :wink:

Eye
Коллежский ассесор
ПаведамленняўCOLON 1833
ЗарэгістраваныCOLON 18.03.2003 0:04

Паведамленне Eye » 13.05.2007 7:14

Я ж давно сказал:
Eye пісаў(а)COLONКажется, все ясно. Тема себя исчерпала.
А Баба Яга, наверное, побежал ник менять после такого конфуза. Но мы его сразу узнаем под овечьей шкурой :) Не укроется ибо это невозможно.

BUTTON_POST_REPLY

Хто зараз на канферэнцыі

Зараз гэты форум праглядаюць: 8 і 0 гасцей