Ці згодны вы з тым, што...

Хочется чего-то (кого-то ;) нового? - тогда сюда!

МадэратарCOLON Moderator Team

BUTTON_POST_REPLY
Перавёрнуты Бураціна
Коллежский секретарь
ПаведамленняўCOLON 597
ЗарэгістраваныCOLON 23.04.2003 13:26
АдкульCOLON Belarus

Ці згодны вы з тым, што...

Паведамленне Перавёрнуты Бураціна » 23.04.2003 13:30

<font color="red"><font size="6"><font face="Comic Sans MS">што патрэбна траціць грошы на дзяўчат... а калі да - то за гэта патрэбна асобнае ўзнагароджванне[}:)]</font id="Comic Sans MS"></font id="size6"></font id="red">

AleksiK
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1214
ЗарэгістраваныCOLON 27.02.2003 11:07
АдкульCOLON Belarus
CONTACTCOLON

Паведамленне AleksiK » 24.04.2003 6:46

Прывитанне!!!
Як справы?

Хочешь быть любимым - люби! (Сенека Младший)

AleksiK
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1214
АдкульCOLON Belarus
CONTACTCOLON

Паведамленне AleksiK » 25.04.2003 14:32

Па-рознаму... Не ведаю, чаму, але гэтае цудоунае надвор'е спрыяе на мяне неяк цікава... І справа не ў тым, што парыцца не магу, а ў тым, што мне сумна і неёмка... Не ведаю чаму!!!!

Rion
Провинциальный секретарь
ПаведамленняўCOLON 136
ЗарэгістраваныCOLON 26.04.2003 12:35
АдкульCOLON Belarus
CONTACTCOLON

Паведамленне Rion » 28.04.2003 11:16

to <b><font color="navy">Перавёрнуты Бураціна</font id="navy"></b>
Хороший у тебя ник[:D]

BE INSPIRED

Перавёрнуты Бураціна
Коллежский секретарь
ПаведамленняўCOLON 597
АдкульCOLON Belarus

Паведамленне Перавёрнуты Бураціна » 22.05.2003 12:26

<font color="blue"><font size="2">Гэтае пытанне зацікавіла мяне пару тыдняў таму... вырашыў правесці апрос у інтэрнаце БДУ №7, паразвешаўшы на кожным паверсе і ліфтах лістоўкі з такім жа пытаннем... адказы былі вельмі цікавыя... дзяўчаты-філолагі так часам высказываліся... што вочы вялі... але лепш за ўсіх канешне ж высказалася загадчыца той самай хаты...</font id="size2"></font id="blue">

olga
Надворный советник
ПаведамленняўCOLON 2454
ЗарэгістраваныCOLON 19.02.2003 17:07

Паведамленне olga » 22.05.2003 16:13

А здесь никакого отклика... Вот так и заигрываются темы... [:(]
А может опубликуешь что-нить забавное? [:)]
Только чтоб модерировать не пришлось... [;)] [}:)]

Всем удачи!!!

AleksiK
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1214
АдкульCOLON Belarus
CONTACTCOLON

Паведамленне AleksiK » 23.05.2003 7:50

Можно я отвечу на твой опрос на русском? На мой взгляд, тратить или не тратить - это личное дело каждого парня! В наш эмансипированный век возможен и обратный ход событий!!!! :-) Если девушка нормальная и порядочная, то она не потянет студента в ресторан ЗОЛОТОЙ ЛОТОС на степендию (его)!!! Ну а с остальными нечего дола иметь... А что касается вознаграждения - то смотря о чем речь!?? :-)

Секретарь
Провинциальный секретарь
ПаведамленняўCOLON 132
ЗарэгістраваныCOLON 31.03.2003 11:51
АдкульCOLON Belarus
CONTACTCOLON

Паведамленне Секретарь » 23.05.2003 11:54

<blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote"><i>Арыгінал напісаны Перавёрнуты Бураціна</i>

<font size="2"><font color="red">што патрэбна траціць грошы на дзяўчат... а калі да - то за гэта патрэбна асобнае ўзнагароджванне[}:)]</font id="red"></font id="size2">
<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Так уж устроено в этой жизни,что надо тратить грошы и при этом не надо ждать взаимности,а то потом будет очень сложно.Я считаю,что каждый человек уникален в своем роде.И только.

Со студенческим приветом!(СЕКРЕТАРЬ)

AleksiK
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1214
АдкульCOLON Belarus
CONTACTCOLON

Паведамленне AleksiK » 24.05.2003 7:58

ТО СЕКРЕТАРЬ:
ЧТО ЗНАЧИТ, ПАРДОН, НЕ НАДО ЖДАТЬ ВЗАИМНОСТИ???

Перавёрнуты Бураціна
Коллежский секретарь
ПаведамленняўCOLON 597
АдкульCOLON Belarus

Паведамленне Перавёрнуты Бураціна » 24.05.2003 8:21

<blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote"><i>Аўтар цытаты AleksiK</i>

Можно я отвечу на твой опрос на русском? На мой взгляд, тратить или не тратить - это личное дело каждого парня! В наш эмансипированный век возможен и обратный ход событий!!!! :-) Если девушка нормальная и порядочная, то она не потянет студента в ресторан ЗОЛОТОЙ ЛОТОС на степендию (его)!!! Ну а с остальными нечего дола иметь... А что касается вознаграждения - то смотря о чем речь!?? :-)

<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

[:0]Перашая дзяўчына, якая так лічыць... студэнткі з "Філфака" даволі рэзка выказваліся па гэтай тэме... трох старонак А4 не хапала для адказаў... ругані... "наездаў"...
Ці не падскажаш, шагоўная AleksiK, што рабіць калі ўсё ж такі дзяўчына цягне ў ЛОТОС... фінансы абоіх дазваляюць... але той каго цягнуць лічыць, што гэта выкінутыя грошы... і лепш было б накупіць усякай гадасці ды выехаць на прыроду... на чыстае паветра... дзе спяваюць птушкі... грызуць камары... мурашы лезуць куды толькі можна... а самае галоўнае - цішыня, зеляніна... [:(]
[:(]хутчэй бы заняткі сконьчыліся...[:(]

Дзякуй, ваш "всеми любимый, но никого не любящий..."

Перавёрнуты Бураціна
Коллежский секретарь
ПаведамленняўCOLON 597
АдкульCOLON Belarus

Паведамленне Перавёрнуты Бураціна » 24.05.2003 8:23

[/quote]Так уж устроено в этой жизни,что надо тратить грошы и при этом не надо ждать взаимности,а то потом будет очень сложно.Я считаю,что каждый человек уникален в своем роде.И только.

[/quote]
[:I]

Дзякуй, ваш "всеми любимый, но никого не любящий..."

Секретарь
Провинциальный секретарь
ПаведамленняўCOLON 132
ЗарэгістраваныCOLON 31.03.2003 11:51
АдкульCOLON Belarus
CONTACTCOLON

Паведамленне Секретарь » 26.05.2003 8:33

<blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote"><i>Аўтар цытаты AleksiK</i>

ТО СЕКРЕТАРЬ:
ЧТО ЗНАЧИТ, ПАРДОН, НЕ НАДО ЖДАТЬ ВЗАИМНОСТИ???

<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">Этот ответ не касается всех женщин.AleksiK согласитесь,что есть женщины,которые просто кого-то используют.Поэтому,когда с ней растаешься,то не будет больно,если потратил на нее 1 000 000 рублей.

AleksiK
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1214
АдкульCOLON Belarus
CONTACTCOLON

Паведамленне AleksiK » 26.05.2003 8:54

Уважаемый Буратино!!!![}:)] Женщины бывают разные, прямо как в песне... [}:)][:D]Просто тебе не те попадаются... И если уж так получилось, что твоя подруга тянет в Лотос а ты на природу, надо с ней либо расстаться (эх, слышали бы меня сейчас студентки филфака - убили бы) или попытаться донести до нее свии желания! В первую очередь она - человек - и должна понять!!!!!![}:)][:X]
Я вот тоже люблю, когда меня тоскают на прироооооду, а не кушать в закрытых помещениях! Имеено поэтому я предпочитаю "парачковой жизни" жизнь компанейскую, т.е. ТОЛПОЙ!!!![}:)][:D]

AleksiK
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1214
АдкульCOLON Belarus
CONTACTCOLON

Паведамленне AleksiK » 26.05.2003 8:56

Уважаемый секретарь, я с вами полностью согласна!!!!!! Но, согласитесь, такой вариант возможен и с мужской стороны!!!!

Serj
Недоросль
ПаведамленняўCOLON 3
ЗарэгістраваныCOLON 26.05.2003 15:23
АдкульCOLON Germany

Паведамленне Serj » 26.05.2003 15:28

прекрасные темы для разговоров в форуме[xx(]
вам бы поучиться....

клянусь своей треуголкой

BUTTON_POST_REPLY

Хто зараз на канферэнцыі

Зараз гэты форум праглядаюць: 1 і 0 гасцей