moZart - учора, сёння, заўтра.

Што такое культурнае жыццё факультэта? Дзень факультэту, газета, афіша?... тут можна паспрачацца, як сустрэць Новы год і Першае красавіка.. далучайцеся!

МадэратарCOLON Moderator Team

BUTTON_POST_REPLY
olga
Надворный советник
ПаведамленняўCOLON 2454
ЗарэгістраваныCOLON 19.02.2003 17:07

Паведамленне olga » 11.04.2007 20:45

А если серьезно - новости на сайте ставятся по мере их потенциальной востребованности посетителями. Вот продавали билеты на Фемиду, до последнего висела сверху соответствующая новость. Предложение тестировать Эксперт (которое, кстати, действительно до 24 апреля) висело второй новостью, и несмотря на это, судя по форуму, нашло своих читателей. ))

Новость про лучшего выпускника уже висела сверху, сейчас ушла вниз, но не ушла с главной, потому что еще актуальна, да и ветка форума соответствующая не развивается.

А сейчас да, пришло время Моцарта. Ребятам надо продавать билеты, 18 концерт, а это уже на следующей неделе и всякие вещи с предоплатой клуба и прочие штуки надо решать - я осуществляю информационную поддержку проекта.

Пройдет концерт, будет что-то еще актуальное и нужное.

п.с. а вообще есть целый раздел - Сервер факультета - там и по ведению сайта предложения и замечания принимаются.
Всем удачи!!!

L1Ghter
Надворный советник
ПаведамленняўCOLON 2438
ЗарэгістраваныCOLON 05.03.2005 6:39
АдкульCOLON Пустоверть

Паведамленне L1Ghter » 12.04.2007 2:11

>(смотри, не захлебнись, нам будет очень тебя недоставать)
ну оффтопить так оффтопить.
Не стоит собственную персону сильно возвеличивать. Никому, и мне в том числе. Всегда может очень легко найтись тот, кто утрет тебе нос в любом деле.

А то, что иронию Лайтера воспринемают всерьез... хотя почему-то мне кажется, что пара человек ее поняла.
К МоZарту и его музыке отношусь весьма и весьма позитивно и положительно. Ничего против не имею... Homo sum...
you should never underestimate the predictability of stupidity. (с) Bullet-Tooth Tony
...так уж и невиновен (с) В.С. Абакумов

olga
Надворный советник
ПаведамленняўCOLON 2454

Паведамленне olga » 12.04.2007 23:06

L1Ghter пісаў(а)COLONК МоZарту и его музыке отношусь весьма и весьма позитивно и положительно. Ничего против не имею... Homo sum...
Мне кажется, что не только ты относишься позитивно, однако билеты все почему-то стараются взять в последний или предпоследний день, а ведь ребятам предоплату за клуб вносить..

Юрфак! Кто уже решил идти - берите билеты ;)
Всем удачи!!!

Боська
Коллежский секретарь
ПаведамленняўCOLON 724
ЗарэгістраваныCOLON 20.10.2005 0:37
АдкульCOLON з-пад Менску
CONTACTCOLON

Паведамленне Боська » 13.04.2007 13:21

яшчэ адна навіна:
працаваць "moZart" на канцэрце плануе на апараце, якім карыстаецца J-морс (апарат ставіць Зміцер Дарожка - чалавек, які ставіць гук амаль усяму беларускаму шоў-бізу, калі хто зацікавіцца), гэта значыць, што гук плануеецца вельмі і вельмі нядрэнны
сор должен сидеть в избе (с)

olga
Надворный советник
ПаведамленняўCOLON 2454

Паведамленне olga » 14.04.2007 19:36

Моцарт, конечно, выбрал не самое удачное число для концерта - прямо перед степухой.
Но неужели народ юрфаковский не найдет способ найти финансы?

Билеты еще есть... ;)
Всем удачи!!!

Боська
Коллежский секретарь
ПаведамленняўCOLON 724
АдкульCOLON з-пад Менску
CONTACTCOLON

Паведамленне Боська » 15.04.2007 14:55

яшчэ адна навіна:
на канцэрце будзе прысутнічаць здымачная группа "СТВ", якая потым зробіць сюжэт пра "Моцарта", а таксама Студэнтская Відыё-Студыя Студэнцкага гарадка БДУ. з "ОНТ" вядуцца перамовы.

Боська
Коллежский секретарь
ПаведамленняўCOLON 724
АдкульCOLON з-пад Менску
CONTACTCOLON

Паведамленне Боська » 18.04.2007 12:04

да канцэрту засталося крыху больш за 6 гадзін.
выбываю на месца.
а потым буду з нецярпеннем чакаць водгукаў. :)

triller-ak
Губернский секретарь
ПаведамленняўCOLON 277
ЗарэгістраваныCOLON 17.10.2006 22:47
CONTACTCOLON

Паведамленне triller-ak » 18.04.2007 13:03

першы водгук да канцэрту: на квітках, раздрукаваных а звычайным прынтары, адсутічае час пачатку канцэрта.
А он подумал: "Что же я отдам, чтоб освятить её погасшую улыбку?" ...

Polishka
Коллежский секретарь
ПаведамленняўCOLON 858
ЗарэгістраваныCOLON 11.12.2006 11:13
CONTACTCOLON

Паведамленне Polishka » 18.04.2007 23:30

Просто молодцы.. :) Зал ваш!! ВСЕ было просто СУПЕР,СУПЕР, СУПЕР)))) Концовка вообще ТHE BEST))))) спасибо за вечер :)
Одна феечка очень любила крутить романы. У нее вообще было странное отношение к литературе...

Loki
Коллежский секретарь
ПаведамленняўCOLON 600
ЗарэгістраваныCOLON 31.10.2005 8:27
CONTACTCOLON

Паведамленне Loki » 18.04.2007 23:49

Жаль, на концовке меня уже не было, но то, что успел заценить, было клево. Теперь вас уже можно не сильно кривя душой назвать рок-группой :)
Утяжеления явно пошло на пользу)) Многие старые песни стали звучать по новому. Из новых песен наверно болье всего понравилась "Адпускаю адпусці".
Вобщем, так держать!
Единственное, что плохо - что Сизый уходит из группы. Зря ты так, Сизый, твой вокал там, мягко говоря, никак не лишний.
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям.

Жменік
Провинциальный секретарь
ПаведамленняўCOLON 71
ЗарэгістраваныCOLON 17.10.2006 0:42
АдкульCOLON сам не памятаю

Паведамленне Жменік » 19.04.2007 14:56

а я лічу, што гэта быў першы канцэрт гурта. Усё астатняе - так, падрыхтоўка... \:D/
"чалавек, што цэгла: абпальваючыся ён становіцца цвярдзей" Б. Шоў.

DRAGON
Провинциальный секретарь
ПаведамленняўCOLON 127
ЗарэгістраваныCOLON 28.10.2006 18:26
АдкульCOLON Менск
CONTACTCOLON

Паведамленне DRAGON » 19.04.2007 16:14

Не буду казаць шмат, скажу адно, тое што хлопцы з гурта Моцарта ўчора зрабілі, гэта было нешта...я не пашкадаваў што там быў, ваша музыка была класнай, асабліва спадабалася больш цяжкая яе частка :)
Карацей, так трымаць далей 8)
Vita sine libertate, nihil
Усё роўна нас не спыняць!!!

triller-ak
Губернский секретарь
ПаведамленняўCOLON 277
ЗарэгістраваныCOLON 17.10.2006 22:47
CONTACTCOLON

Паведамленне triller-ak » 19.04.2007 16:26

Ну я мабыць пападу пад абстрэл, калі скажу, што творчасць "Моцарта" мне не вельмі імпаніруе. Вельмі спадабаўся "Анёл", было яшчэ 6-7 песен, якія я палічыў вельмі цікавымі. Вельмі і вельмі нядрэнны вакал, Сізы сапраўды па маяму суб'ектыўнаму меркаванню дарэмна уходзіць... Боська, відаць, мае задаткі вельмі таленавітага песенніка) ...
Што не спадабалася. Па-першая, йграць на біс ты я ж песні, што і ў асноўнай частцы, лічу, не вельмі прафесійна, нават калі ў зале амаль усе вашыя сябры. Перапынак пайшоў не вельмі на руку, я паспеў выйсці з таго настроя, які быў у мяне до перапынку. Перад кожнай песняй мінутны "эпіграф" таксама, мне здаецца быў крыху лішнім... Песня, пра якую вам сказалі, што яна апярэдзіла "Моцарт" на некалькі гадоў... ну мабыць вельмі заінтрыгавалі, што я не паспеў расчуць яе, як яна скончылася.
да канца не дабыў, пайшоў, калі пелі другую песню на біс...

Вечар прайшоў нармальна
прабачце, калі што не так)
А он подумал: "Что же я отдам, чтоб освятить её погасшую улыбку?" ...

джеки чан
Провинциальный секретарь
ПаведамленняўCOLON 134
ЗарэгістраваныCOLON 17.11.2006 22:35
АдкульCOLON China

Паведамленне джеки чан » 20.04.2007 12:54

а мне понравилось
опачки

Боська
Коллежский секретарь
ПаведамленняўCOLON 724
АдкульCOLON з-пад Менску
CONTACTCOLON

Паведамленне Боська » 20.04.2007 13:15

вялікі дзякуй усім, хто прыйшоў на канцэрт, хто дапамагаў у яго арганізацыі, дый проста за падтрымку.
вялікі дзякуй за цёплыя словы ў наш адрас і за крытыку, якую мы несумненна прымем да ўвагі
нам жаш застаецца толькі працаваць далей, і ўжо на наступным тыдні ў нас будзе рэпа, на якой мы разбяром памылкі і пачнём ганяць новы матэр'ял.
тэму не зачыняю - ці мала што))))

BUTTON_POST_REPLY

Хто зараз на канферэнцыі

Зараз гэты форум праглядаюць: 3 і 0 гасцей