пра блізкае каханне,як і абяцалі)

Тэрыторыя беларускамоўнай Суполкі

МадэратарыCOLON Боська, Loki

BUTTON_POST_REPLY
Litvic
Провинциальный секретарь
ПаведамленняўCOLON 96
ЗарэгістраваныCOLON 14.10.2005 17:03
АдкульCOLON Менск

пра блізкае каханне,як і абяцалі)

Паведамленне Litvic » 20.03.2007 10:00

Спадарства захацела – спадарства атрымала!
пачынаем размову пра блізкае каханне.Дакладней пра блізкаю любоў)Карацей,пра сэкс. :oops:

прачытала нядаўна такія звесткі:у Маскве праходзіла апытанне падлеткаў 15-19 гадоў.У выніку на пытанне "Якія могуць быць падставы для таго,каб заняцца сэксам?" і хлопцы і дзяўчаты на першае месца паставілі "каханне". На другім месцы адпаведна "задавальненне фізічнай патрэбы" і "магчымасць зацяжарыць"(?????!!!). На трэцім "пацеха" і "задавальненне фізічнай патрэбы".
Мы не падлеткі, але ўсё адно: якія могуць быць падставы для таго,каб заняцца сэксам? Як вы ставіцеся да сяброўскага сэксу (прыйшлі,паразмаўлялі, усё такое.....ніякіх абавязкаў).А што вы думаеце пра захаванне цноты да шлюбу?

Moorray
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1419
ЗарэгістраваныCOLON 05.03.2005 10:50
АдкульCOLON Черррнобыльские вересковые пустоши. 315 км. на юго-восток... на Истинный Полдень.
CONTACTCOLON

Паведамленне Moorray » 20.03.2007 14:47

Сэкс - яшчэ не падстава для таго, каб знаёміцца з хлопцам (цытата). А калі для мяне - пакуль толькі каханне. І нічога больш.

джеки чан
Провинциальный секретарь
ПаведамленняўCOLON 134
ЗарэгістраваныCOLON 17.11.2006 22:35
АдкульCOLON China

Re: пра блізкае каханне,як і абяцалі)

Паведамленне джеки чан » 20.03.2007 16:58

Litvic пісаў(а)COLONякія могуць быць падставы для таго,каб заняцца сэксам?
якія заўгодна. ідыяльны варыянт, канешне, па каханню, але ўсе ведаюць гэтую ісціну:
Мы выбираем, нас выбирают,
как это часто не совподает...
і што ў такім выпадку рабіць? чакаць, калі каханае не тое што сэксам з табой зоймецца (выбачайце за прамату), а хоць бы ўвагу на цябе зверне?
Жыла была дзяўчынка.... 80 год... сама вінаватая!
Litvic пісаў(а)COLONЯк вы ставіцеся да сяброўскага сэксу ?
чаму б і не? гэта зусім нядрэнны варыянт. праўда ўвесь час рызыкуеш, што альбо ты, альбо яна, закахаецеся дзін у другога.
Litvic пісаў(а)COLONА што вы думаеце пра захаванне цноты да шлюбу?
гэта напэўна ўжо ў мінулым. хаця, мне бы хацелася, каб я ў сваёй будучай жонкі быў першы і адзіны :oops:
опачки

L1Ghter
Надворный советник
ПаведамленняўCOLON 2438
ЗарэгістраваныCOLON 05.03.2005 6:39
АдкульCOLON Пустоверть

Паведамленне L1Ghter » 21.03.2007 1:10

2 Джекі, а пажаданні сваёй будучай жонкі ты пытаўся?
you should never underestimate the predictability of stupidity. (с) Bullet-Tooth Tony
...так уж и невиновен (с) В.С. Абакумов

Litvic
Провинциальный секретарь
ПаведамленняўCOLON 96
АдкульCOLON Менск

Re: пра блізкае каханне,як і абяцалі)

Паведамленне Litvic » 21.03.2007 18:45

джеки чан пісаў(а)COLON
Litvic пісаў(а)COLONА што вы думаеце пра захаванне цноты да шлюбу?
гэта напэўна ўжо ў мінулым. хаця, мне бы хацелася, каб я ў сваёй будучай жонкі быў першы і адзіны :oops:
вось што самае цікавае:калісьці праводзіла я апытанне сярод аднакласнікаў.Высвятляла,ці хочуць яны быць першымі ў сваіх дзяўчат.І вось што аказалася:большасць адазала станоўча.Але ў той жа час мала хто з іх хацеў чакаць,пакуль дзяўчына "саспее".
Атрымліваецца так:хлопец хоча сам займацца сэксам,але не хоча,каб гэта да яго рабіла дзяўчына.Дзе логіка?

Moorray
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1419
ЗарэгістраваныCOLON 05.03.2005 10:50
АдкульCOLON Черррнобыльские вересковые пустоши. 315 км. на юго-восток... на Истинный Полдень.
CONTACTCOLON

Паведамленне Moorray » 23.03.2007 9:46

Няма. Логікі.
Як жа нам пашанцавала... мы адзін у аднаго - першыя... і, спадзяюся, апошнія... Але гэта вельмі нязручна. Звычайна адзін аднаго вучыць, дапамагае нешта зразумець, паспрабаваць, пераадолець комплексы, а калі і яна, і ён усё ведаюць толькі у тэорыі, то...
Прабачце, цытую па-руску:
"Это как секс между двумя девственниками. Оба знают, что должно что-то произойти, но не знают, что именно!"

Litvic
Провинциальный секретарь
ПаведамленняўCOLON 96
АдкульCOLON Менск

Паведамленне Litvic » 23.03.2007 17:29

Moorray пісаў(а)COLON Як жа нам пашанцавала... мы адзін у аднаго - першыя... і, спадзяюся, апошнія...
ну калі ўсё так сур'ёзна,то трэба жадаць,каб быць адзінымі,а не апошнімі)Хаця....

Litvic
Провинциальный секретарь
ПаведамленняўCOLON 96
АдкульCOLON Менск

Паведамленне Litvic » 23.03.2007 17:55

дарэчы,сэкс паміж двума цнатліўцамі - не так ўжо і страшна!Яны нешта ведаюць у тэорыі - і гэта класна,таму што абодва хочуць рэалізаваць свае тэарытычныяя веды на практыцы,яны гатовыя на ўсялякія эксперыменты.А чалавек,у якога хтосьці быў,мае свае звычкі,любімыя і нелюбімыя позы,ласкі і г.д.І раскруціць яго на нешта,што яму не вельмі падабаецца,цяжка.

triller-ak
Губернский секретарь
ПаведамленняўCOLON 277
ЗарэгістраваныCOLON 17.10.2006 22:47
CONTACTCOLON

Паведамленне triller-ak » 25.03.2007 22:04

Калі да мяне, то я мае адносіны да сэксу вельмі традыцыйныя... Я лічу, што гэта не першачарговае, і сэкс ніколі не з'явіцца прычынай кахання.
А он подумал: "Что же я отдам, чтоб освятить её погасшую улыбку?" ...

BUTTON_POST_REPLY

Хто зараз на канферэнцыі

Зараз гэты форум праглядаюць: 1 і 0 гасцей