Официально. НЕКОТОРЫЕ РАЗМЫШЛЕНИЯ О ЧЕЛОВЕЧЕСКИХ ЦЕННОСТЯХ.

Все обсуждения по данному вопросу в этой части наших форумов.

МадэратарCOLON Moderator Team

BUTTON_TOPIC_LOCKED
Kalinin
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1257
ЗарэгістраваныCOLON 21.06.2004 17:34
АдкульCOLON Belarus

Паведамленне Kalinin » 02.06.2008 19:13

ANTIVIRUS пісаў(а)COLON
Kalinin пісаў(а)COLON Думаю, што гэта падстава для выдалення тэмы. Самі прызналіся, што тэма паліталагічная. А вось іншыя ўдзельнікі як сапраўдныя юрысты і прыхільнікі прававой дзяржавы не сталі весьці (або весьціся) на гэтыя тэмы. Добра мы іх вучым. на стацыянары :D .
Ваше право думать так, как вам угодно. Приведите эти основания. Я всего лишь сказал, что тема о движении существовала в разделе "Политологический форум". А это тема о человеческих ценностях, которые так :) дороги нашему сердцу :) . Мы как юристы, рабы и слуги божьи :) обязаны знать, что "всякая душа да будет покорна высшим властям, ибо нет власти не от Бога; существующие же власти от Бога установлены. Посему противящийся власти противится Божию установлению." Вывод: ценности начальника нашего должны быть чтимы нами.
:)
Калі вывад з усмешкай, то...
Богу Богава, а кесару кесарава.
І кіруючага ў народзе сваім не зласлоў.
А Вы што прапануеце :)

ANTIVIRUS
Коллежский регистратор
ПаведамленняўCOLON 45
ЗарэгістраваныCOLON 10.04.2008 19:22
АдкульCOLON Камітэт дзяржаўнай небяспекі

Паведамленне ANTIVIRUS » 03.06.2008 8:22

Kalinin пісаў(а)COLON Калі вывад з усмешкай, то...
...Церковь не только предписывает своим чадам повиноваться государственной власти, независимо от убеждений и вероисповедания ее носителей, но и молиться за нее. (Основы социальной концепции РПЦ. III. Церковь и государство). Так что в путь и с песнями "Боже, начальника храни".
Свет мой, зеркальце, скажи, да всю правду доложи: Кто на свете всех милее, Всех румяней и белее?

Kalinin
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1257
АдкульCOLON Belarus

Паведамленне Kalinin » 03.06.2008 12:11

ANTIVIRUS пісаў(а)COLON
Kalinin пісаў(а)COLON Калі вывад з усмешкай, то...
...Церковь не только предписывает своим чадам повиноваться государственной власти, независимо от убеждений и вероисповедания ее носителей, но и молиться за нее. (Основы социальной концепции РПЦ. III. Церковь и государство). Так что в путь и с песнями "Боже, начальника храни".
Ну не можа наш класавы сябра трымацца ў лоне тэмы. Зараз пачаў дублявваць рэлігію.
А мы і молімся за кіраўнікоў, але не спяваем (дарэчы гэта гімн Расійскай імперыі).
І што далей?

ANTIVIRUS
Коллежский регистратор
ПаведамленняўCOLON 45

Паведамленне ANTIVIRUS » 06.06.2008 10:11

Kalinin пісаў(а)COLON А мы і молімся за кіраўнікоў, але не спяваем (дарэчы гэта гімн Расійскай імперыі).
І што далей?
Мы - это кто? Если конкретно Вы молитесь, то я не удивлен. А насчет песнопений, то это было просто предложение. Относитесь к этому как к юмору.
Свет мой, зеркальце, скажи, да всю правду доложи: Кто на свете всех милее, Всех румяней и белее?

}{@лимоы4
Корабельный секретарь
ПаведамленняўCOLON 392
ЗарэгістраваныCOLON 17.10.2006 22:45
CONTACTCOLON

Паведамленне }{@лимоы4 » 06.06.2008 11:03

ух ты! юмор!
я вижу слово Юмор!

тогда Вам сюда -
http://www.law.bsu.by/forum/viewtopic.php?t=682
Гэты тэкст можна дадаваць да допісаў, якія вы змяшчаеце. Яго памер абмежаваны 255 сімваламі...

Kalinin
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1257
АдкульCOLON Belarus

Паведамленне Kalinin » 06.06.2008 11:09

ANTIVIRUS пісаў(а)COLON
Kalinin пісаў(а)COLON А мы і молімся за кіраўнікоў, але не спяваем (дарэчы гэта гімн Расійскай імперыі).
І што далей?
Мы - это кто? Если конкретно Вы молитесь, то я не удивлен. А насчет песнопений, то это было просто предложение. Относитесь к этому как к юмору.
я ВЕЛЬМІ негатыўна адношуся да гумару аб маіх каштоўнасцяў. Гэта і адказ на іншае пытанне.

Шаноўны Антывірус паказаў мне на памылку, я выкарыстаў рускае слова "Юмор" замест беларускага "гумар". Дзякуй.
Апошні раз рэдагавалася 1 Kalinin, усяго рэдагавалася 8 раз(а).

ANTIVIRUS
Коллежский регистратор
ПаведамленняўCOLON 45

Паведамленне ANTIVIRUS » 06.06.2008 12:23

Kalinin пісаў(а)COLON я ВЕЛЬІМІ негатыўна адношуся да юмару аб маіх каштоўнасцяў. Гэта і адказ на іншае пытанне.
Хорошо. А как Вы думаете, как ваши оппоненты реагируют на ваш сарказм и поучения? Задумывались когда-нибудь?

Kalinin
Титулярный советник
ПаведамленняўCOLON 1257
АдкульCOLON Belarus

Паведамленне Kalinin » 06.06.2008 14:59

ANTIVIRUS пісаў(а)COLON
Kalinin пісаў(а)COLON я ВЕЛЬІМІ негатыўна адношуся да юмару аб маіх каштоўнасцяў. Гэта і адказ на іншае пытанне.
Хорошо. А как Вы думаете, как ваши оппоненты реагируют на ваш сарказм и поучения? Задумывались когда-нибудь?
Выключна з пазіцыі класавых пачуццяў, а менавіта:
кахання да бліжняга;
павагі да іншых і іх думак;
разумення таго, што праваслаўныя мракабесы (якім я з'яўляюся) не могуць весьці дыскусію на ВЫСОКІМ НАВУКОВЫМ узроўні;
разумення духоўнай беднасці рэлігійнікаў і іх нездольнасці зразумець выбітныя дасягненні класавага інтэрнацыянальнага атэізму.

Даруйце, нам, кволым. За нашыя 2000 гадоў мы ўжо не можам заўважыць марксізм, якому толькі год 150. Немаўлятка.

Administrator
Адміністрацыя
ПаведамленняўCOLON 152
ЗарэгістраваныCOLON 27.11.2006 12:18
CONTACTCOLON

Паведамленне Administrator » 12.06.2008 20:02

Тема перенесена в политологический форум.
Участник ANTIVIRUS лишен права пользования форумами (без права восстановления).

BUTTON_TOPIC_LOCKED

Хто зараз на канферэнцыі

Зараз гэты форум праглядаюць: 0 і 0 гасцей