Закон законаў — абгрунтаванасць,
мэтазгоднасць, справядлівасць!

Імянныя стыпендыяты

Першы семестр 2011-2012 навучальнага года
Cтыпендыя Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
–Падліпскі Дзмітрый Віктаравіч, студэнт 4 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «правазнаўства»;

Стыпендыя імя І.Шамякіна
– Салей Ілля Васільевіч, студэнт 4 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «правазнаўства»;

Стыпендыя імя К.Крапівы
– Парахневіч Уладзімір Сяргеевіч, студэнт 4 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «правазнаўства».


2010-2011 навучальны год
Cтыпендыя Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
– Лапцеў Кірыл Сяргеевіч, студэнт 3 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «эканамічнае права»;

Стыпендыя імя І.Шамякіна
– Педа Кацярына Эдуардаўна, студэнтка 5 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «правазнаўства»;

Стыпендыя імя К.Крапівы
– Колычаў Андрэй Юр’евіч, студэнт 5 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «правазнаўства».


Другi семестр 2009-2010 навучальнага года
Cтыпендыя Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

– Дармешкіна Ірына Алегаўна, студэнтка 5 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «правазнаўства» юрыдычнага факультэта

Стыпендыя імя І.Шамякіна
– Марчук Крысціна Васільеўна, студэнтка 3 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «правазнаўства»;

Стыпендыя імя К.Крапівы
– Сурганаў Васілій Васільевіч, студэнт 5 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «эканамічнае права»;


Першы семестр 2005-2006 навучальнага года
Cтыпендыя Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь

– Жыгуліч Валерыя Станіславаўна, студэнтка 5 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «правазнаўства» юрыдычнага факультэта

Стыпендыі імя Ф.Скарыны
– Мохарт Вольга Уладзіміраўна, студэнтка 4 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «правазнаўства»;
– Жук Надзея Валер’еўна, студэнтка 5 курса дзённай формы навучання спецыяльнасці «правазнаўства»;

Тэлефоны:
(+375-17) 209-55-82 (дэканат)
(+375-17) 209-52-30 (прыёмная, факс)
E-mail: dekanatlaw@bsu.by  law@bsu.bу

Адрас:
220030,  г. Мінск, Ленінградская 8
Схема праезду